O nas

Poznaj bliżej naszą działalność

Nasze wartości

Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego użytkownika komputera staramy się, aby oferowane przez nas komputery były niezawodne oraz optymalnie skonfigurowane, co pozwoli na pełne wykorzystanie ich możliwości.

Na podstawie zdobytych doświadczeń działu technicznego polecamy niedrogie i niezawodne komputery naszej produkcji przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców.

Sięgamy również po rozwiązania i sprzęt komputerowy sprawdzone przez tysiące przedsiębiorstw, co daje pewność, że oferowane przez nas systemy będą funkcjonować nie-przerwanie wiele lat. W naszej ofercie na stałe znajdują się produkty firm 
IBM, Hewlett Packard, Dell, Toshiba, Fujitsu-Siemens.

Szczególną uwagę zwracamy na proponowanie otwartych i uniwersalnych systemów komputerowych. Dlatego oferujemy szeroką gamę podzespołów renomowanych producentów. Należą do nich:

procesory – Intel, AMD, Cyrix
płyty główne – Abit, Asus, Intel, Microstar, Gigabyte
dyski twarde – Quantum, Seagate, IBM, Samsung
monitory – ADI, CTX, Sony, Panasonic, Samsung, LG
drukarki – Hewlett Packard, Epson, OKI, Canon, Brother
akcesoria sieciowe – 3Com, Intel, Cisco, D-Link

Umieszczając w swej ofercie propozycję wdrożeń systemów informatycznych dla przedsię-biorstw, staramy się o odpowiednią analizę potrzeb informatycznych firmy i takie zakroje-ktowanie systemu informatycznego oraz poszczególnych jego etapów rozwoju, by zapewnić mu nieskrępowany rozwój.

Zależy nam na tym, aby proponowane przez nas rozwiązania sprostały Państwa wymaganiom, a przede wszystkim były rozwojowe, stąd nasze doradztwo jest obiektywne i odpowiedzialne.

Nemesis S.C. to działalność oferująca usługi IT.